Collection: All Farm Goods
-
Hard Lotion Bars | Long-Lasting Skin Protection
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDHard Lotion Bars | Long-Lasting Skin Protection
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDHard Lotion Bars | Long-Lasting Skin Protection
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Beeswax Wood Butter | Wooden Spoon & Cutting Board Protector
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Beeswax Mineral Sunscreen & Bug Repellant | Natural Zinc Oxide
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per$14.00 USDSale price $10.00 USDSale -
Honey Sticks
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USDHoney Sticks
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USDHoney Sticks
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Fluted Taper Holder | Metal Candle Holder
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $9.50 USDSold out -
Sold outVintage-Inspired Glass Kerosene Lamp
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Honey Corn | Small-Batch Handmade Popcorn
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Granny's Bowl Covers | Reversible 100% Cotton
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.00 USDGranny's Bowl Covers | Reversible 100% Cotton
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.00 USDGranny's Bowl Covers | Reversible 100% Cotton
Regular price From $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.00 USDSold out -
Raw Honey | 1 Quart Glass Jar
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.00 USD -
Sourdough Jar Covers | Reversible 100% Cotton
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $4.50 USDSold out -
Mason Jar Top Tea Light & Votive Holder
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USDMason Jar Top Tea Light & Votive Holder
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USDMason Jar Top Tea Light & Votive Holder
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USDSold out -
Bee Propolis Tincture | 2oz
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.00 USD -
Raw Honey | 16oz Glass Cork Top Muth Jar
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$18.00 USDSale price $18.00 USDSold out -
Sold outSalted Cinnamon Creamed Honey
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USDSold out -
Wildflowers | Porcelain Dome Tea Light Luminary
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / per$35.00 USDSale price $32.00 USDSale -
Beeswax Food Wraps Combo Pack
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $12.00 USDBeeswax Food Wraps Combo Pack
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $12.00 USDBeeswax Food Wraps Combo Pack
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $12.00 USD -
Home Cloths | 100% Cotton Reusable Paper Towels
Regular price From $13.00 USDRegular priceUnit price / per$26.00 USDSale price From $13.00 USDHome Cloths | 100% Cotton Reusable Paper Towels
Regular price From $13.00 USDRegular priceUnit price / per$26.00 USDSale price From $13.00 USDHome Cloths | 100% Cotton Reusable Paper Towels
Regular price From $13.00 USDRegular priceUnit price / per$26.00 USDSale price From $13.00 USDSale -
Bee Pollen
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Raw Honey | 4oz Glass Cork Top Muth Jar
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDSold out -
Large Beeswax Food Wraps
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $12.00 USDLarge Beeswax Food Wraps
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $12.00 USDLarge Beeswax Food Wraps
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $12.00 USD -
Beef Tallow | 4lb Tub
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.00 USD -
Sold outAlpaca Wool Dryer Ball
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USDSold out -
Sold outMatches in Glass Jar
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $4.00 USDSold out -
Honeycomb | Cut Comb Honey
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USDHoneycomb | Cut Comb Honey
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USDHoneycomb | Cut Comb Honey
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USD -
Dough Hooks | Beeswax Sealed Wood Handle
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per$14.00 USDSale price $14.00 USD -
Snowflake Tea Light Carousel | Holiday Candle Spinner
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USDSold out -
Goat Milk Soap | Prairie Sage Soap
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Nativity | Porcelain Dome Tea Light Luminary
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
Sold outHoney Bear Sucker
Regular price $1.29 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.29 USDSold out -
French Fry Spice
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Sourdough Starter | Dry Starter Culture
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Elderberry Syrup Kit
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Small Beeswax Food Wraps
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $4.00 USDSmall Beeswax Food Wraps
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $4.00 USDSmall Beeswax Food Wraps
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $4.00 USD -
DIY Mulled Apple Cider
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Bigfoot Bar | Hard Lotion Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $10.00 USD -
Kiddo Tortilla Pin
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $5.00 USD





























